vyhlašuje výběrové řízení na vedoucí pracovní místo

vedoucí Odboru správy budov a provozu

• ukončené středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání
  • zkušenosti se zajišťováním správy majetku vítány
  • zkušenosti na vedoucí pozici po dobu alespoň 2 let výhodou
  • smysl pro týmovou spolupráci, zodpovědnost pro pořádek a pravidla, dobré komunikační schopnosti
  • silná osobnost, odolnost vůči stresu, vysoké pracovní nasazení, morální a občanská bezúhonnost
  • řidičský průkaz skupiny B
  • výkon zaměstnání v obdobné pozici ve zdravotnickém zařízení výhodou

Náplň práce:

• zajišťování správy majetku, prostranství areálu nemocnice a vnitřního vybavení
  • vedení oddělení energetiky
  • vedení oddělení odpadového hospodářství
  • zajišťování údržby a opravy budov a areálu
  • řešení finančních záležitostí z hlediska cenových nabídek při nákupu a správě majetku, zajišťování drobných oprav, vedení potřebné dokumentace majetku
  • zajišťování předepsaných revizních zkoušek
  • jednání s dodavateli a subdodavateli a externími partnery
  • orientace v technických parametrech spravovaných objektů a jednotlivých technologií
  • standardizace procesů a jejich zlepšování

Nabízíme:

• zajímavou a odpovědnou práci
  • stabilní platové a pracovní podmínky (platové ohodnocení dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů)
  • 5 týdnů dovolené
  • zaměstnanecké výhody (závodní stravování vč. příspěvku na stravu, příspěvek na penzijní a životní pojištění, výhodné tarify na mobilní telefony pro zaměstnance a jejich rodinné příslušníky, příspěvek na nákup vitamínových prostředků z nemocniční lékárny, příspěvek na dovolenou, příspěvky na očkování, SickDays)
  • nabídka výhodných jazykových kurzů přímo v nemocnici
  • možnost účastnit se vzdělávacích akcí

Požadované dokumenty k písemné přihlášce:

• profesní životopis s přehledem dosavadní praxe
  • průvodní motivační dopis
  • výpis z Rejstříku trestů (ne starší 90 dnů před podáním přihlášky)
  • souhlas se zpracováním osobních údajů
  • návrh koncepce řízení Odboru správy budov a provozu FNUSA

Nástup: dle dohody

Písemnou přihlášku zájemce předloží nejpozději do 5. 4. 2020 osobně na Personální úsek, budova C – 3. patro, Pekařská 53, Brno, prostřednictvím doručovatele ve výše uvedené lhůtě na adresu: Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně, Mgr. Věra Kolouchová, Personální úsek, Pekařská 664/53, 656 91 Brno nebo v elektronické formě na adresu vera.kolouchova@fnusa.cz.

Kontakt pro odborné dotazy: Ing. Petr Voráč, tel. +420  543 182 010, e-mail: petr.vorac@fnusa.cz

Dne 25. 3. 2020