vedoucí laborant/ka Krevní banky

• VŠ nebo SŠ vzdělání, odborná způsobilost k výkonu povolání zdravotní laborant, specializovaná způsobilost v oboru hematologie a transfúzní služba

Písemné přihlášky doložené profesním životopisem s uvedením údajů o dosavadní praxi, doklady o dosaženém vzdělání, výpisem z rejstříku trestů ne starším 90 dnů, návrhem zásad koncepce činnosti na uvedené pozici a Souhlasem se zpracováním osobních údajů předloží zájemci nejpozději do 3. 1. 2020 do 15:00 osobně na Odbor personalistiky Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně, ul. Pekařská 53, Brno, Mgr. Věra Kolouchové nebo prostřednictvím doručovatele na adresu Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně, Mgr. Věra Kolouchová, odbor personalistiky, Pekařská 53, 656 91 Brno.

Kontakt pro dotazy: Mgr. Jana Zvěřinová, tel. +420 543 182 017, e-mail: jana.zverinova@fnusa.cz

V Brně dne 4. 12. 2019