Úsek investičního rozvoje, techniky a provozu – Odbor správy budov a provozu – Oddělení nádvorní služby, zahrady a dopravy

přijme do pracovního poměru zaměstnance na plný úvazek na pozici

pracovník nádvorní čety – dělník ve zdravotnictví – řidič

• řidičský průkaz skupiny B, (T + průkaz VZV – výhodou)
  • min. 3 roky praxe v řízení motorových vozidel
  • organizační a komunikační schopnosti
  • samostatnost, flexibilita
  • morální a občanská bezúhonnost
  • platové zařazení dle dosažené praxe

Nabízíme: https://iweb3.fnusa.cz/wp-content/uploads/Benefity_zamestnanci-3.pdf

Nástup: ihned

Písemné nabídky doložené profesním životopisem s uvedením údajů o dosavadní praxi, doklady o dosaženém vzdělání a Souhlasem se zpracováním osobních údajů předloží zájemci osobně ve Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně ÚIRT-OSBP-Oddělení nádvorní služby, zahrady a dopravy, Petr Kameník, Pekařská 53, Brno, prostřednictvím doručovatele na adresu: Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně, ÚIRT–OSBP-Oddělení nádvorní služby, zahrady a dopravy, Petr Kameník, Pekařská 53, 656 91 Brno nebo v elektronické formě na adresu p.kamenik@fnusa.cz.

Kontakt pro dotazy: Petr Kameník, vedoucí Oddělení nádvorní služby, zahrady a dopravy, tel. +420 543 18 20 35, mobil +420 602 592 023