vrchní sestra I. dermatovenerologické kliniky

• VŠ nebo SŠ vzdělání, odborná způsobilost k výkonu povolání všeobecná sestra, specializovaná způsobilost v dermatovenerologii nebo ve vybraných klinických oborech souvisejících s činností interního pracoviště

Nabízíme:

• zajímavou a odpovědnou práci
  • stabilní platové a pracovní podmínky (platové ohodnocení dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů)
  • 5 týdnů dovolené
  • zaměstnanecké výhody (závodní stravování vč. příspěvku na stravu, příspěvek na penzijní a životní pojištění, výhodné tarify na mobilní telefony pro zaměstnance a jejich rodinné příslušníky, příspěvek na nákup vitamínových prostředků z nemocniční lékárny, příspěvek na dovolenou, příspěvky na očkování, SickDays)
  • nabídka výhodných jazykových kurzů přímo v nemocnici
  • možnost účastnit se vzdělávacích akcí

Písemné přihlášky doložené profesním životopisem s uvedením údajů o dosavadní praxi, doklady o dosaženém vzdělání, výpisem z rejstříku trestů ne starším 90 dnů, návrhem zásad koncepce činnosti na uvedené pozici a Souhlasem se zpracováním osobních údajů předloží zájemci nejpozději do 15. 6. 2020 do 15:00 osobně na Odbor personalistiky Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně, Pekařská 53, Brno, Mgr. Věra Kolouchová nebo prostřednictvím doručovatele na adresu: Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně, Mgr. Věra Kolouchová, Odbor personalistiky, Pekařská 53, 656 91 Brno.

Kontakt pro dotazy: Mgr. Jana Zvěřinová, tel. +420 543 182 017, e-mail: jana.zverinova@fnusa.cz

V Brně dne 23. 4. 2020